KoszykTwoje konto508-493-102
Twoje konto
Wyszukiwanie
zamknij
Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216Suszarka Ogrodowa KAL216

Suszarka Ogrodowa KAL216

Cena: 124,00Price: 28.97 €Price: 25.06 £Cena: 744.30 Kc

  • Nr produktu:KAL216
  • Dostępność:Dostępny

Producent:

Pozostałe zdjęcia:

Suszarka Ogrodowa Na Pranie KAL216

Masz problem z wysuszeniem odzieży całej swojej rodziny po praniu? Nasza suszarka rozwiąże Twoje problemy!

Nasza składana uniwersalna suszarka zapewni masę miejsca na Twoje ubrania (możesz na niej powiesić aż do 50 metrów prania!), dzięki czemu bez problemu powiesisz pranie całej swojej rodziny!

Suszarka jest w pełni regulowana, dzięki czemu może z niej korzystać cała Twoja rodzina, a obowiązek rozwieszenia prania możesz zamienić w zabawę nawet dla najmłodszych.

Rozłożenie naszej suszarki jest bardzo proste - to kwestia kilku sekund! Po wysuszeniu prania jednym ruchem ręki możesz ją złożyć, by nie zajmowała miejsca.

Dzięki kotwie, którą do suszarki dołączamy GRATIS! bez problemu i wysiłku zamontujesz suszarkę na swoim podwórku.

Konstrukcja, mimo niebywałej prostoty, zapewnia pełną stabilność, suszarka jest odporna nawet na największy wiatr czy opady atmosferyczne.

Suszarka jest całoroczna!

Jeśli nie używasz suszarki wcale nie musisz demontować kotwy - wystarczy wyjąć z niej suszarkę i założyć zaślepkę. Kotwa, podobnie jak cała suszarka, jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne.

Suszarka jest wykonana z najwyższej jakości aluminium odpornego na działanie wszelkich czynników zewnętrznych i rdzy, dzięki czemu będzie Ci służyła przez długie lata.

Dodatkowa powłoka zapobiega zarysowaniom i uszkodzeniom oraz nadaje suszarce uniwersalnego koloru.

 

Zapraszamy do dodania opinii o Suszarka Ogrodowa KAL216

(5/5)

Potrzebujemy Twoich ciasteczek, żeby nasz sklep działał prawidłowo, OK? Szczegóły

Zamknij