KoszykTwoje konto508-493-102
Twoje konto
Wyszukiwanie
zamknij
Darmowa dostawa
Darmowa dostawajuż od 1850zł
Kod rabatowy:
Kod rabatowy:FONTI5%
60 dni na zwrot
60 dni na zwrotWydłużony czas zwrotu!
STOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONYSTOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONYSTOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONYSTOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONYSTOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONYSTOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONY

STOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONY

Cena: 49,00Price: 10.68 €Price: 9.10 £Cena: 271.32 Kc

  • Nr produktu:OGR-09014

Producent:

Pozostałe zdjęcia:

STOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONY BLUEGARDEN

Uwielbiasz wiosnę i kontakt z przyrodą? Przepiękny ogród jest Twoją wizytówką? Wiemy doskonale jak dużo pracy kosztuje jego utrzymanie, ułatw sobie to zajęcie ze Stołkiem ogrodowym 2w1- Twoim pomocnikiem w pracach na świeżym powietrzu.

Stołek 2w1 posłuży Ci jako wygodne krzesełko oraz- po jego odwróceniu- jako klęcznik do zajęć takich jak sadzenie czy pielenie. Korzystaj z niego jako z siedziska lub wygodnego klęcznika z uchwytami. Pod kolanami odnajdziesz niezwykle miękką piankę aby prace w ogrodzie stały się prawdziwą przyjemnością! Dzięki niemu już nigdy nie będziesz miał odciśniętych i brudnych kolan od ziemi i trawy. Koniec ze zginaniem się i bólem pleców!

Aby produkt służył Ci wiele lat wykonaliśmy go z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a ze względu na Twoją wygodę wyposażyliśmy go także w podręczny schowek przeznaczony na akcesoria ogrodowe.

Polecamy go także na wypady plenerowe, np. na ryby czy ognisko.

Zadbaj o swoją wygodę ze Stołkiem ogrodowym 2w1 Bluegarden.

Zapraszamy do dodania opinii o STOŁEK OGRODOWY 2w1 ZIELONY

(5/5)

Potrzebujemy Twoich ciasteczek, żeby nasz sklep działał prawidłowo, OK? Szczegóły

Zamknij