KoszykTwoje konto508-493-102
Twoje konto
Wyszukiwanie
zamknij
Kigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu NKigurumi Pikachu N

Kigurumi Pikachu N

Cena: 67,00Price: 15.73 €Price: 14.14 £Cena: 401.92 Kc119,00 zł

- wybierz-
  • M
  • Nr produktu:Pikachu
  • Dostępność:Dostępny

Producent:

Pozostałe zdjęcia:

Ten, kto na razie nie miał styczności z tym najmodniejszym strojem, musi wiedzieć o tym, że piżama kigurumi to najlepszy model ubrania nocnego na zimne jesienne i zimowe noce.
 

Piżama kigurumi Pikachu to kombinezon w kolorze żółtym, który doskonale imituje najbardziej znanego pokemona Pikachu. A więc, na plecach można znaleźć dwa charakterystyczne czarne paski oraz mały ogonek, natomiast na kapturze znajdują się wąskie żółte uszy, okrągłe oczy oraz malutki nosek.
Piżama kigurumi Pikachu pozwala trafić do ukochanej bajki nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom. Ten strój można również zakładać podczas wesołych zabaw, imprez dla dzieci oraz karnawałów.

 

Oczywiście, jeżeli chodzi o ten model piżamy, warto zauważyć, że kigurumi Pikachu produkowana jest z niezwykle miękkiej mikrofibry, co nadaje ubraniom wyjątkowo przyjemną teksturę. Każda osoba, która założy na siebie taki pocieszny ciuszek, na pewno będzie miała tylko najlepsze sny. Dlatego właśnie kigurumi to również najlepszy prezent dla ukochanej osoby.
 

Do zakupu takiej piżamy zapraszamy serdecznie do sklepu Fonti!

Zapraszamy do dodania opinii o Kigurumi Pikachu N

(5/5)

Potrzebujemy Twoich ciasteczek, żeby nasz sklep działał prawidłowo, OK? Szczegóły

Zamknij