KoszykTwoje konto508-493-102
Twoje konto
Wyszukiwanie
zamknij
FORMA DO KOSTKI OBRZEŻY PALISADA ŚCIEŻKAFORMA DO KOSTKI OBRZEŻY PALISADA ŚCIEŻKAFORMA DO KOSTKI OBRZEŻY PALISADA ŚCIEŻKAFORMA DO KOSTKI OBRZEŻY PALISADA ŚCIEŻKA

FORMA DO KOSTKI OBRZEŻY PALISADA ŚCIEŻKA

Cena: 42,00Price: 9.39 €Price: 8.07 £Cena: 237.56 Kc

  • Nr produktu:OGR-06054

Producent:

Pozostałe zdjęcia:

FORMA OBRZEŻA PALISADA

Przedstawiamy Państwu formę, za pomocą której możecie Państwo samodzielnie wykonać obrzeża w ścieżce ogrodowej, chodniku lub skalniaku..

Formy pozwalają na wykonanie niebanalnych i oryginalnych kształtów ścieżek lub całych powierzchni w dowolnej konfiguracji.

Używając różnych kolorów pigmentów, przy zabarwianiu betonu, mogą Państwo stworzyć wręcz niesamowite wizualnie aranżacje. Formy są opracowane w ten sposób, że przy różnych kombinacjach wykorzystania, dwie obok siebie leżące płyty łączą się między sobą idealnie! Dzięki wspólnej betonowej podstawie chodnik nigdy się nie zapadnie, kostki nie będą się przemieszczać a trawa w szczelinach nigdy nie wyrośnie.

kolor: czarny
materiał: polipropylen
wymiary:63x18x13cm
producent: Bluegarden

Do formy załączona jest czytelna instrukcja. Nie potrzebujesz wiedzy, umiejętności ani praktyki budowlanej aby stworzyć idealny chodnik. Wykonanie go jest proste i banalne, a tworzenie własnych aranżacji daje frajdę i satysfakcję.

 

Zapraszamy do dodania opinii o FORMA DO KOSTKI OBRZEŻY PALISADA ŚCIEŻKA

(5/5)

Potrzebujemy Twoich ciasteczek, żeby nasz sklep działał prawidłowo, OK? Szczegóły

Zamknij