KoszykTwoje konto508-493-102
Twoje konto
Wyszukiwanie
zamknij
Drzwi prysznicowe OPTIMA 80Drzwi prysznicowe OPTIMA 80Drzwi prysznicowe OPTIMA 80Drzwi prysznicowe OPTIMA 80Drzwi prysznicowe OPTIMA 80Drzwi prysznicowe OPTIMA 80Drzwi prysznicowe OPTIMA 80Drzwi prysznicowe OPTIMA 80

Drzwi prysznicowe OPTIMA 80

Cena: 679,00Price: 159.42 €Price: 143.33 £Cena: 4073.19 Kc

  Producent:

  Pozostałe zdjęcia:

  Drzwi prysznicowe OPTIMA

  Drzwi prysznicowe są jednym z najbardziej praktycznych i ekonomicznych sposobów aby poprawić wygląd twojej łazienki .Przedstawiamy ekskluzywny model drzwi prysznicowych wykonanych z wysokogatunkowego bezpiecznego szkła hartowanego Crystal Clear z laserowo naniesioną powłoką Easy Clean Double. Powłoka w drzwiach została naniesienia dwustronnie, dzięki czemu drzwi można zamontować zarówno z prawej jak i z lewej strony. Profil określają Państwo sami przed montażem.
  W projektowaniu tego modelu użyliśmy prostych form i kształtów, tworząc drzwi z wygodnym i szerokim wejściem pod prysznic. Unikalna bez ramowa konstrukcja i możliwość złożenia drzwi na ścianę, powoduje że drzwi My Space zapewniają oszczędność miejsca i są idealnym rozwiązaniem do każdej łazienki. Dzięki niezwykle przemyślanym rozwiązaniom, uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają 100% szczelność i niezawodność podczas użytkowania.Model OPTIMA nie tylko idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach postawionych na minimalizm, ale i w klasycznych i gustownych wnętrzach.Szklane drzwi do prysznica są dostępne w czterech rozmiarach, tak aby każdy mógł  dobrać odpowiedni do swojej łazienki. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć szerokość oraz wysokość wnęki. Dobrze dobrane drzwi prysznicowe stworzą idealny wygląd łazienki i zapewnia odpowiednią dawkę prywatność.

  Dane Techniczne:

  - Sposób otwierania: Uchylne składane
  - Profil montażu: Uniwersalne - lewo lub prawostronne
  - Kolor szkła: Transparent - przezroczysty
  - Rodzaj szkła: Bezpieczne szkło hartowane
  - Wykończenie: Chrom
  - Grubość szkła: 6 mm
  - Materiał profili: Aluminium
  - Szerokość profila: 25 mm
  - Grubość profila: 22 mm
  - Wysokość listwy progowej: 9 mm
  - Regulacja szerokości: 78,5 - 81,5 cm
  - Powłoka: Dwustronna NANO Easy Clean
  - Uszczelki w komplecie: Dolne pod szybami, magnetyczne na zamknięciu
  - System podnoszenia na zawiasach: Tak
  - Instrukcja POBIERZ
  - Gwarancja producenta 2 lata

   

  Zapraszamy do dodania opinii o Drzwi prysznicowe OPTIMA 80

  (5/5)

  Potrzebujemy Twoich ciasteczek, żeby nasz sklep działał prawidłowo, OK? Szczegóły

  Zamknij