KoszykTwoje konto508-493-102
Twoje konto
Wyszukiwanie
zamknij

zmiana wystroju sypialni - sklep Fonti

Jak wybrać wyposażenie łazienki

Łazienka jest istotnym elementem każdego domu. Oprócz oczywistych funkcji jak dbanie o higienę, łazienka może mieć też funkcje reprezentacyjne. Perfekcyjnie zaprojektowana łazienka powinna być powodem do dumy i czymś, czym chcemy chwalić się każdemu. Piękna łazienka na pewno spędzi sen z powiek Twojemu sąsiadowi i nie pozwoli mu spać po nocach.
Kiedy remontujemy łazienkę, powinniśmy zadbać nie tylko o wykończenie ścian i podłogi. Bardzo istotny jest również wybór armatury, ceramiki oraz akcesoriów łazienkowych, takich jak kabina prysznicowa, umywalka, muszla klozetowa czy baterie.

Wyposażenie łazienki - porady i wskazówki

Wykończenie twojej łazienki powinno imponować i zaskakiwać każdego, kto ją zobaczy. Jeżeli jesteś w trakcie remontu łazienki, na pewno stoisz przed trudnym wyborem wyposażenia łazienki. Nasz sklep Fonti posiada pełną ofertę wyposażenia łazienkowego, co sprawia, że wszystkie elementy można kupić w jednym miejscu. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, który podpowie Ci jak wybrać wyposażenie łazienki pasujące do wykończenia, a zarazem jest użyteczne i w pełni funkcjonalne.

Prysznic czy wanna?

Odwiecznym dylematem przy remoncie łazienki jest pytanie: "prysznic czy wanna"? Otóż, wbrew pozorom, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jeżeli lubimy długie, aromatyczne kąpiele, zdecydowanie wybieramy wannę. Jeżeli jednak jesteś typem człowieka, który preferuje szybkie prysznice i nie ma czasu na relaks w wannie, wybierz kabinę prysznicową. Obie formy doskonale spełniają swoją funkcję, więc różnica w funkcjonalności nie jest wielka. Sytuacja trochę się komplikuje, jeżeli mamy małą łazienkę. Wtedy lepiej jest wybrać kabinę prysznicową z tego względu, że zajmuje dużo mniej miejsca. W naszej ofercie Fonti posiadamy zarówno piękne kabiny prysznicowe, funkcjonalne i ciekawe wanny, jak i połączenie tych dwóch, czyli wanny z parawem.

Wybór ceramiki łazienkowej

Przy wyborze ceramiki łazienkowej, takiej jak umywalka, muszla WC czy muszla bidetowa, kierujemy się głównie wyglądem i rozmiarem. Po zdecydowaniu, w jaki sposób chcemy zamontować np. umywalkę, przystępujemy do wyboru kształtu, koloru i materiału wykonania. W naszym asortymencie można znaleźć większość typów umywalek i mis sanitarnych, zarówno ceramicznych jak i szklanych. Oczywiście przy wyborze ceramiki powinniśmy dobrać ją tak, by wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły komplet pasujący do siebie. Wyposażenie łazienki bowiem musi tworzyć spójną całość.

Stylowa armatura

Dobrze dobrana armatura łazienkowa wysokiej jakości będzie Ci służyła przez długie lata. Warto więc zastanowić się przez dłuższą chwilę, jakie elementy armatury zakupisz do Twojej wymarzonej łazienki. Dobrym sposobem wyboru armatury jest dopasowanie jej stylu i kroju do umywalki i reszty ceramiki. Wtedy całe wyposażenie łazienki będzie ze sobą współgrało, dodatkowo dobrze komponując się z wykończeniem pomieszczenia. W ofercie sklepu Fonti posiadamy wszystkie typy baterii, a dodatkowo również deszczownice i zestawy natryskowe prysznicowe. Polecamy Tobie kompletować elementy w naszym sklepie ze względu na to, że będą po prostu do siebie pasować stylistycznie.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz miał wątpliwości i wyposażenie łazienki będzie dla Ciebie łatwym wyborem.

Potrzebujemy Twoich ciasteczek, żeby nasz sklep działał prawidłowo, OK? Szczegóły

Zamknij